כיתת החלומות \ יערה קרוגלן

את פרויקט "כיתת החלומות" התחלנו השנה (תש"ף) בבית הספר,

פרויקט זה מאוד פופולרי אצל הילדים. הילדים מדמיינים את כיתת החלומות שלהם, ומעצבים את הכיתה על פי החלום.

חידוש הכיתה כולל: צביעה, פינות לימוד והכנת לוח מודעות. החידוש כולל את כל מה שהילדים דמיונו ובמסגרת האפשר. בין היתר, הילדים מחליטים על צבע הקירות, לוחות עם מילים משמחות ותומכות, לוח יום הולדת ועוד..

הפרויקט החל בתחילת השנה , בחנוכה כבר כמה מהכיתות סיימו לעצב את הכיתה, הרבה ילדים הביאו רעיונות מדהימים ויפים לכיתת החלומות שלהם.

מיכל בלבן, המורה לקומיקס, מובילה את הפרויקט ונותנת לילדים את החומרים והצבעים שהם צריכים בשביל לחדש ולעצב את הכיתה. בפרויקט זה נעשה בתמיכת מנהלת בית הספר תמר טל.

פרויקט זה יצא לפועל מכיוון שהמורים והמנהלים חושבים שהילדים יתחברו לפרויקט ובעזרתו לכיתה. כמו כן, הפרויקט יגרום לתלמידים לחשוב וליישם רעיונות רבים ויפתח להם את הדמיון והיצירתיות. מנהלי הפרויקט רצו שיהיה משהו שידבר אל הילדים ושהילדים ירגישו בכיתתם נעים, מעניין וכיף בכיתתם.

נורא כיף לי בכיתה, הוספנו הרבה דברים כמו שטיחים ופופים.

אנחנו יושבים בכיתה בהפסקות קוראים ונהנים. הפרויקט מאוד עוזר לנו ללמוד ובזמן עבודות כיתה אנחנו יושבים באזורים שעיצבנו ומרגישים תחושת שייכות.

מאיה מאירוב , ד' 2.

כתלמידה בבית הספר פרויקט זה מאוד מדבר אלי ואני בטוחה שגם לילדים נוספים. הרעיון מאוד יפה בעיניי, ואני מחוברת אליו מכיוון שאני אוהבת עיצוב ויש לי המון רעיונות טובים. אני יכולה לשתף כי תלמידים רבים התרגשו מפרויקט זה והם אוהבים אותו מאוד.

סגירת תפריט